Jani Puisto
Ottelut
TAKAISIN
| 1997-1998 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 01.11.1997 | I B | X-Team | WWW | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02.11.1997 | I B | X-Team | Rectum Rockers | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 23.11.1997 | I B | X-Team | Tarandus | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 13.12.1997 | I YL | X-Team | Roadrunners | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.03.1998 | SM K | X-Team | SBT Lions | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.03.1998 | SM K | X-Team | FC Skåne | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 ottelua | 0 | 1 | 1 | 2 |
|
| 1998-1999 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 09.01.1999 | SM | X-Team | Pyörä- ja mopohuolto | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 09.01.1999 | SM | X-Team | Jukobox | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2 ottelua | 1 | 0 | 1 | 0 |
|
| 2002-2003 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 15.12.2002 | III B | Kustaala-88 | Press Team 2 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 23.02.2003 | III AL | Kustaala-88 | Gatecrashers | 0 | 2 | 2 | 2 |
| 2 ottelua | 1 | 3 | 4 | 2 |
|
| 2006-2007 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 14.01.2007 | SM K | Puhvelit | Masters | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28.01.2007 | SM K | Puhvelit | Team Nestehukka | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 ottelua | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
| 2007-2008 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 22.09.2007 | I A | Puhvelit | ABB Motors | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 30.09.2007 | I A | Puhvelit | Bestis Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 07.10.2007 | I A | Puhvelit | El Toros | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 04.11.2007 | I A | Puhvelit | RR Boys | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 13.01.2008 | I K C | Puhvelit | Team Moramasa | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.02.2008 | I K C | Puhvelit | Klockers | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 15.03.2008 | I K C | Puhvelit | Uhkapeli | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12.04.2008 | I K C | Puhvelit | FC Paronit | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 ottelua | 4 | 0 | 4 | 4 |
|
| 2008-2009 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 15.11.2008 | I B | Puhvelit | Kikka 2000 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 16.11.2008 | I B | Puhvelit | Motors | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 30.11.2008 | I B | Puhvelit | Team Wasa Hifi | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 ottelua | 1 | 0 | 1 | 2 |
|
| 2009-2010 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 19.12.2009 | SM | Puhvelit | Wasa Devils | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02.01.2010 | SM | Puhvelit | Bestis Team | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 06.03.2010 | SM | Puhvelit | Jukobox | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13.03.2010 | SM | Puhvelit | Vaasan vankila | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 21.03.2010 | SM | Puhvelit | SUSI | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 29.03.2010 | SM | Puhvelit | Jarruketju | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 ottelua | 3 | 1 | 4 | 2 |
|
| 2010-2011 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 17.10.2010 | SM | Puhvelit | Juxers | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 23.10.2010 | SM | Puhvelit | Jarruketju | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.10.2010 | SM | Puhvelit | Vaasan vankila | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 06.11.2010 | SM | Puhvelit | Team Amerikaarto | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 14.11.2010 | SM | Puhvelit | Masters | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.12.2010 | SM | Puhvelit | Jukobox | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.01.2011 | SM | Puhvelit | SUSI | 0 | 1 | 1 | 2 |
| 23.01.2011 | SM | Puhvelit | Wasa Devils | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 26.02.2011 | SM | Puhvelit | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.03.2011 | SM | Puhvelit | All Sprait Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.03.2011 | SM | Puhvelit | Bestis Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 ottelua | 1 | 2 | 3 | 6 |
|
| 2011-2012 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 25.09.2011 | SM | Puhvelit | Lepatiittos | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.11.2011 | SM | Puhvelit | All Sprait Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.11.2011 | SM | Puhvelit | Team Amerikaarto | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27.11.2011 | SM | Puhvelit | SUSI | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 27.11.2011 | SM | Puhvelit | Wasa Devils | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.02.2012 | SM | Puhvelit | Masters | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.03.2012 | SM | Puhvelit | Jukobox | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.03.2012 | SM | Puhvelit | Bestis Team | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 11.03.2012 | SM | Puhvelit | Syndicate | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 11.03.2012 | SM | Puhvelit | SB Defend | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 14.04.2012 | SM | Puhvelit | FC Paronit | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 11 ottelua | 3 | 2 | 5 | 2 |
|
| 2012-2013 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 23.09.2012 | SM | Puhvelit | All Sprait Team | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 30.09.2012 | SM | Puhvelit | Bestis Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.09.2012 | SM | Puhvelit | BP Oilers | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 07.10.2012 | SM | Puhvelit | Syndicate | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 25.11.2012 | SM | Puhvelit | SBS Lightning | 0 | 1 | 1 | 2 |
| 25.11.2012 | SM | Puhvelit | SUSI | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 23.02.2013 | SM | Puhvelit | Wasa Devils | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 17.03.2013 | SM | Puhvelit | Team Amerikaarto | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.03.2013 | SM | Puhvelit | Team ZERO | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.03.2013 | SM | Puhvelit | Juxers | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 06.04.2013 | SM PP | Puhvelit | Team ZERO | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13.04.2013 | SM PP | Puhvelit | Syndicate | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 13.04.2013 | SM PP | Puhvelit | SUSI | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 ottelua | 2 | 6 | 8 | 4 |
|
| 2013-2014 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 15.09.2013 | SM | Puhvelit | El Toros | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 29.09.2013 | SM | Puhvelit | SBS Lightning | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 06.10.2013 | SM | Puhvelit | All Sprait Team | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 13.10.2013 | SM | Puhvelit | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 09.02.2014 | SM | Puhvelit | FBT Fyrry | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.03.2014 | SM | Puhvelit | Team ZERO | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22.03.2014 | SM | Puhvelit | Wasa Devils | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 29.03.2014 | SM | Puhvelit | Team Amerikaarto | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.04.2014 | SM | Puhvelit | SB Spirtus | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 04.05.2014 | SM PP | Puhvelit | Team ZERO | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10.05.2014 | SM PP | Puhvelit | Team Amerikaarto | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10.05.2014 | SM PP | Puhvelit | All Sprait Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 ottelua | 2 | 2 | 4 | 2 |
|
| 2014-2015 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 21.09.2014 | SM | Puhvelit | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.09.2014 | SM | Puhvelit | Team Amerikaarto | 0 | 1 | 1 | 2 |
| 28.09.2014 | SM | Puhvelit | Bandatossut | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28.09.2014 | SM | Puhvelit | Bestis Team | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 07.12.2014 | SM | Puhvelit | All Sprait Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 01.02.2015 | SM | Puhvelit | FBT Fyrry | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22.02.2015 | SM | Puhvelit | Team ZERO | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 22.03.2015 | SM PP | Puhvelit | Team Amerikaarto | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 ottelua | 1 | 2 | 3 | 2 |
|
| 2015-2016 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 10.10.2015 | SM | Puhvelit | TMM | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 17.10.2015 | SM | Puhvelit | Wasa Devils | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.10.2015 | SM | Puhvelit | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25.10.2015 | SM | Puhvelit | Bandatossut | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 01.11.2015 | SM | Puhvelit | Team Amerikaarto | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 01.11.2015 | SM | Puhvelit | All Sprait Team | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 24.01.2016 | SM | Puhvelit | Paitsio | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 07.02.2016 | SM | Puhvelit | Adonis | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 14.02.2016 | SM | Puhvelit | FBT Fyrry | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.03.2016 | SM | Puhvelit | Bandatossut | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.03.2016 | SM PP | Puhvelit | Team Amerikaarto | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 09.04.2016 | SM PP | Puhvelit | Wasa Devils | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 09.04.2016 | SM PP | Puhvelit | Syndicate | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 ottelua | 5 | 2 | 7 | 2 |
|
| 2016-2017 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 05.11.2016 | SM | Puhvelit | Juxers | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.12.2016 | SM | Puhvelit | Adonis | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 11.12.2016 | SM | Puhvelit | Paitsio | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.02.2017 | SM | Puhvelit | TMM | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 ottelua | 0 | 2 | 2 | 0 |
|
| 2017-2018 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 15.10.2017 | SM | Puhvelit | Paitsio | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29.10.2017 | SM | Puhvelit | Wasa Devils | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 09.12.2017 | SM | Puhvelit | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.01.2018 | SM | Puhvelit | All Sprait Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 04.02.2018 | SM | Puhvelit | Team Amerikaarto | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11.02.2018 | SM | Puhvelit | FBT Fyrry | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 18.02.2018 | SM | Puhvelit | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.03.2018 | SM | Puhvelit | Bandatossut | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 07.04.2018 | SM PP | Puhvelit | FBT Fyrry | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14.04.2018 | SM PP | Puhvelit | All Sprait Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14.04.2018 | SM PP | Puhvelit | Bandatossut | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 ottelua | 2 | 0 | 2 | 2 |
|
| 2018-2019 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 23.03.2019 | I | Hurriganes Old Boys | SB Tete | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 1 ottelu | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
| 2019-2020 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 12.10.2019 | I C | Hurriganes Old Boys | 4x4 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 19.10.2019 | I C | Hurriganes Old Boys | Kikka 2000 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 09.11.2019 | I C | Hurriganes Old Boys | Victorious Secret | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 16.11.2019 | I C | Hurriganes Old Boys | Jukobox | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12.01.2020 | I C | Hurriganes Old Boys | K17 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 19.01.2020 | I C | Hurriganes Old Boys | Huikeat pojat | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.01.2020 | I C | Hurriganes Old Boys | Brändö Flyers | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 09.02.2020 | I JL B | Hurriganes Old Boys | El Toros | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 16.02.2020 | I JL B | Hurriganes Old Boys | BP Oilers | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.03.2020 | I JL B | Hurriganes Old Boys | Kippis | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 10 ottelua | 7 | 3 | 10 | 2 |
|
| 2021-2022 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 19.02.2022 | JS 3 | Hurriganes Old Boys | SB Tete | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 1 ottelu | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
| 2022-2023 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 30.10.2022 | E | Hurriganes Old Boys | Jukobox | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 19.11.2022 | E | Hurriganes Old Boys | C-Suksi | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 20.11.2022 | E | Hurriganes Old Boys | SW Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27.11.2022 | E | Hurriganes Old Boys | SBC | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 04.12.2022 | JS 3 | Hurriganes Old Boys | Onki Vaa Kerro | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 17.12.2022 | JS 3 | Hurriganes Old Boys | SB Haloo | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22.01.2023 | JS 3 | Hurriganes Old Boys | TMM | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.02.2023 | JS 3 | Hurriganes Old Boys | Palace | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 12.03.2023 | JS 2/4 | Hurriganes Old Boys | Suvilahti Sport Academy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.03.2023 | JS 2/4 | Hurriganes Old Boys | SB Tete | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02.04.2023 | JS 2/4 | Hurriganes Old Boys | C-Suksi | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 23.04.2023 | JS 2/4 | Hurriganes Old Boys | Palace | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 ottelua | 5 | 3 | 8 | 0 |
|
| 2023-2024 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 25.11.2023 | B | Hurriganes Old Boys | SB Haloo | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02.12.2023 | B | Hurriganes Old Boys | Juxers | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 14.01.2024 | B | Hurriganes Old Boys | TMM | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28.01.2024 | B | Hurriganes Old Boys | SBC | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 06.04.2024 | B | Hurriganes Old Boys | Kikka 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 06.04.2024 | B | Hurriganes Old Boys | Suvilahti Sport Academy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 ottelua | 0 | 2 | 2 | 0 |
|
| 2024-2025 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 08.12.2024 | AL A | Hurriganes Old Boys | Ice Dogs | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 04.01.2025 | JS3 | Hurriganes Old Boys | Suvilahti Sport Academy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.01.2025 | JS3 | Hurriganes Old Boys | TMM | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.03.2025 | JS3 | Hurriganes Old Boys | Jukobox | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 15.03.2025 | JS3 | Hurriganes Old Boys | SB Itä-Vaasa | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 5 ottelua | 4 | 1 | 5 | 0 |
|
| Yhteensä 147 ottelua | 42 | 34 | 76 | 34 |
TAKAISIN