Nico Hagelberg
Ottelut
TAKAISIN
| 2012-2013 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 16.12.2012 | I A | FC Paronit | SW Team | 2 | 2 | 4 | 0 |
| 16.03.2013 | I A | FC Paronit | Team Papukaijat | 3 | 1 | 4 | 0 |
| 06.04.2013 | I A | FC Paronit | Motors | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 3 ottelua | 8 | 3 | 11 | 0 |
|
| 2013-2014 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 15.12.2013 | I A | FC Paronit | VHUS | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 23.03.2014 | I A | FC Paronit | Mousetrap | 3 | 3 | 6 | 0 |
| 12.04.2014 | I A | FC Paronit | Team Papukaijat | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 04.05.2014 | I A | FC Paronit | Juxers | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 4 ottelua | 4 | 5 | 9 | 0 |
|
| 2014-2015 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 20.09.2014 | I A | FC Paronit | El Toros | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 04.10.2014 | I A | FC Paronit | Trashers FB | 1 | 3 | 4 | 0 |
| 25.10.2014 | I A | FC Paronit | Jukobox | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 07.12.2014 | I A | FC Paronit | Team Papukaijat | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 14.12.2014 | I A | FC Paronit | Juxers | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 21.03.2015 | I AL | FC Paronit | MPS | 2 | 2 | 4 | 0 |
| 6 ottelua | 10 | 5 | 15 | 0 |
|
| 2016-2017 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 16.10.2016 | SM | Bandatossut | FBT Fyrry | 3 | 1 | 4 | 0 |
| 16.10.2016 | SM | Bandatossut | TMM | 1 | 2 | 3 | 0 |
| 22.10.2016 | SM | Bandatossut | Team Amerikaarto | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 06.11.2016 | SM | Bandatossut | Adonis | 5 | 0 | 5 | 0 |
| 07.01.2017 | SM | Bandatossut | Juxers | 5 | 2 | 7 | 0 |
| 08.01.2017 | SM | Bandatossut | Victorious Secret | 4 | 2 | 6 | 0 |
| 05.02.2017 | SM | Bandatossut | Paitsio | 5 | 1 | 6 | 0 |
| 19.02.2017 | SM | Bandatossut | Syndicate | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 04.03.2017 | SM | Bandatossut | Puhvelit | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 12.03.2017 | SM | Bandatossut | All Sprait Team | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 12.03.2017 | SM | Bandatossut | Wasa Devils | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 26.03.2017 | SM PP | Bandatossut | Puhvelit | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 08.04.2017 | SM PP | Bandatossut | FBT Fyrry | 2 | 2 | 4 | 0 |
| 08.04.2017 | SM PP | Bandatossut | All Sprait Team | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 14 ottelua | 43 | 11 | 54 | 2 |
|
| 2017-2018 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 01.10.2017 | SM | Bandatossut | Syndicate | 2 | 2 | 4 | 0 |
| 14.10.2017 | SM | Bandatossut | Team Amerikaarto | 3 | 4 | 7 | 0 |
| 03.12.2017 | SM | Bandatossut | All Sprait Team | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 03.12.2017 | SM | Bandatossut | Puhvelit | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 10.12.2017 | SM | Bandatossut | FBT Fyrry | 0 | 2 | 2 | 2 |
| 18.03.2018 | SM | Bandatossut | Puhvelit | 3 | 1 | 4 | 0 |
| 25.03.2018 | SM | Bandatossut | Syndicate | 9 | 1 | 10 | 0 |
| 07.04.2018 | SM PP | Bandatossut | Syndicate | 3 | 1 | 4 | 2 |
| 14.04.2018 | SM PP | Bandatossut | Team Amerikaarto | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14.04.2018 | SM PP | Bandatossut | Puhvelit | 2 | 1 | 3 | 0 |
| 10 ottelua | 25 | 12 | 37 | 4 |
|
| 2018-2019 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 21.10.2018 | SM B | Team Amerikaarto | Dynamo Kaabi | 4 | 0 | 4 | 0 |
| 17.11.2018 | SM B | Team Amerikaarto | Jarruketju | 2 | 2 | 4 | 0 |
| 02.12.2018 | SM B | Team Amerikaarto | Suvilahti Sport Academy | 4 | 0 | 4 | 0 |
| 09.12.2018 | SM B | Team Amerikaarto | Mousetrap | 5 | 1 | 6 | 0 |
| 16.12.2018 | SM B | Team Amerikaarto | Huikeat pojat | 4 | 1 | 5 | 0 |
| 12.01.2019 | SM B | Team Amerikaarto | SUSI | 1 | 2 | 3 | 0 |
| 13.01.2019 | SM B | Team Amerikaarto | FBT Fyrry | 3 | 1 | 4 | 0 |
| 19.01.2019 | SM B | Team Amerikaarto | Wasa Devils | 1 | 3 | 4 | 0 |
| 20.01.2019 | SM B | Team Amerikaarto | El Toros | 1 | 3 | 4 | 0 |
| 03.02.2019 | SM B | Team Amerikaarto | BP Oilers | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 10.03.2019 | SM JS A | Team Amerikaarto | Bandatossut | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.03.2019 | SM JS A | Team Amerikaarto | Kotkat | 1 | 3 | 4 | 0 |
| 31.03.2019 | SM PP | Team Amerikaarto | Bandatossut | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 13 ottelua | 27 | 18 | 45 | 0 |
|
| 2019-2020 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 13.10.2019 | SM | Team Amerikaarto | Wasa Devils | 2 | 1 | 3 | 0 |
| 13.10.2019 | SM | Team Amerikaarto | Paitsio | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.10.2019 | SM | Team Amerikaarto | Bandatossut | 0 | 2 | 2 | 5 |
| 30.11.2019 | SM | Team Amerikaarto | FBT Fyrry | 5 | 1 | 6 | 0 |
| 30.11.2019 | SM | Team Amerikaarto | Syndicate | 3 | 8 | 11 | 0 |
| 05.01.2020 | SM | Team Amerikaarto | Kotkat | 4 | 2 | 6 | 0 |
| 25.01.2020 | SM | Team Amerikaarto | SUSI | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 15.02.2020 | SM | Team Amerikaarto | All Sprait Team | 2 | 3 | 5 | 0 |
| 08.03.2020 | SM | Team Amerikaarto | Bandatossut | 2 | 1 | 3 | 0 |
| 9 ottelua | 18 | 20 | 38 | 5 |
|
| 2021-2022 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 20.03.2022 | JS 3 | NAJS | Hurriganes Old Boys | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27.03.2022 | JS 3 | NAJS | SBC | 6 | 3 | 9 | 0 |
| 27.03.2022 | JS 3 | NAJS | Pidöls | 7 | 2 | 9 | 0 |
| 24.04.2022 | JS 3 | NAJS | SB Tete | 2 | 1 | 3 | 0 |
| 24.04.2022 | JS 3 | NAJS | Adonis 2.0 | 1 | 3 | 4 | 0 |
| 08.05.2022 | PP | NAJS | SUSI | 1 | 2 | 3 | 0 |
| 6 ottelua | 17 | 11 | 28 | 0 |
|
| 2022-2023 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 05.11.2022 | A | NAJS | Juxers | 5 | 2 | 7 | 0 |
| 05.11.2022 | A | NAJS | Onki Vaa Kerro | 3 | 3 | 6 | 0 |
| 20.11.2022 | A | NAJS | SUSI | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 27.11.2022 | A | NAJS | Jarruketju | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 04.12.2022 | JS 2 | NAJS | Brändö Flyers | 3 | 3 | 6 | 0 |
| 15.01.2023 | JS 2 | NAJS | MPS | 4 | 3 | 7 | 0 |
| 15.01.2023 | JS 2 | NAJS | Juxers | 6 | 1 | 7 | 0 |
| 19.03.2023 | JS 2/1 | NAJS | SUSI | 1 | 2 | 3 | 0 |
| 26.03.2023 | JS 2/1 | NAJS | El Toros | 2 | 2 | 4 | 0 |
| 9 ottelua | 26 | 17 | 43 | 0 |
|
| 2024-2025 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 27.10.2024 | YL A | Kippis | Onki Vaa Kerro | 5 | 2 | 7 | 0 |
| 15.12.2024 | YL A | Kippis | Mighty Swans | 3 | 1 | 4 | 0 |
| 11.01.2025 | JS1 | Kippis | SUSI | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 09.02.2025 | JS1 | Kippis | Mighty Swans | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 16.02.2025 | JS1 | Kippis | Vaasan Kylteriveljet | 2 | 2 | 4 | 0 |
| 22.03.2025 | JS1 | Kippis | El Toros | 2 | 2 | 4 | 0 |
| 29.03.2025 | JS1 | Kippis | MPS | 4 | 2 | 6 | 0 |
| 13.04.2025 | PP | Kippis | Kuitukeijot | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 26.04.2025 | PP | Kippis | Syndicate | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 9 ottelua | 22 | 10 | 32 | 0 |
|
| 2025-2026 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 24.01.2026 | JS Y | Kippis | SUSI | 5 | 2 | 7 | 0 |
| 14.02.2026 | JS Y | Kippis | Vaasan Kylteriveljet | 2 | 2 | 4 | 2 |
| 29.03.2026 | PP | Kippis | SBC | 0 | 4 | 4 | 0 |
| 3 ottelua | 7 | 8 | 15 | 2 |
|
| Yhteensä 86 ottelua | 207 | 120 | 327 | 13 |
TAKAISIN