Joni Korkeamäki
Ottelut
TAKAISIN
| 2012-2013 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 13.10.2012 | II | Kenttämestarit | Kikka 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11.11.2012 | II | Kenttämestarit | VHUS | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 06.01.2013 | II | Kenttämestarit | RR Boys | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.01.2013 | II | Kenttämestarit | Suvilahti Sport Academy | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 03.03.2013 | II | Kenttämestarit | Vaasa All-Backs | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 07.04.2013 | II | Kenttämestarit | B-jun | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 ottelua | 3 | 0 | 3 | 0 |
|
| 2013-2014 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 12.10.2013 | II AS | Kenttämestarit | Fujitsu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.10.2013 | II AS | Kenttämestarit | Solf Sharks | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 14.12.2013 | II AS | Kenttämestarit | Adonis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.01.2014 | II AS | Kenttämestarit | SUSI-40 | 4 | 1 | 5 | 0 |
| 26.01.2014 | II AS | Kenttämestarit | Runsor Reapers | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 16.02.2014 | II AS | Kenttämestarit | KPO | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 30.03.2014 | II AL | Kenttämestarit | Hirviporukka | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.03.2014 | II AL | Kenttämestarit | Solf Sharks | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 04.05.2014 | II AL | Kenttämestarit | Nuuskamuikkuset | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 9 ottelua | 8 | 5 | 13 | 0 |
|
| 2014-2015 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 27.09.2014 | II A | Kenttämestarit | Vaskiluodon Voima | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.10.2014 | II A | Kenttämestarit | Solf Sharks | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 26.10.2014 | II A | Kenttämestarit | Mousetrap | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 02.11.2014 | II A | Kenttämestarit | fcTYSSY | 1 | 0 | 1 | 6 |
| 08.11.2014 | II A | Kenttämestarit | RR Boys | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 07.12.2014 | II A | Kenttämestarit | Kikka 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11.01.2015 | II A | Kenttämestarit | Innebandidos | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 08.02.2015 | II AL | Kenttämestarit | K17 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 22.02.2015 | II AL | Kenttämestarit | Hirviporukka | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.03.2015 | II AL | Kenttämestarit | VHUS | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22.03.2015 | II T | Kenttämestarit | Solf Sharks | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 ottelua | 4 | 4 | 8 | 6 |
|
| 2015-2016 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 10.10.2015 | II A | Pallomahat | SB FireBall | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 17.10.2015 | II A | Pallomahat | VHUS | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 24.10.2015 | II A | Pallomahat | Fujitsu | 4 | 1 | 5 | 0 |
| 12.12.2015 | II A | Pallomahat | Innebandidos | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 13.12.2015 | II A | Pallomahat | Team Wasa Hifi | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 06.02.2016 | II A | Pallomahat | Primo Finland | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 06.02.2016 | II A | Pallomahat | Huikeat pojat | 2 | 1 | 3 | 0 |
| 7 ottelua | 7 | 8 | 15 | 0 |
|
| 2017-2018 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 01.10.2017 | I | Jukobox | SB Sepänkylä | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 07.10.2017 | I | Jukobox | Mousetrap | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15.10.2017 | I | Jukobox | Paronit | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02.12.2017 | I | Jukobox | El Toros | 0 | 1 | 1 | 4 |
| 03.12.2017 | I | Jukobox | Masters | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10.12.2017 | I | Jukobox | Juxers | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 20.01.2018 | I | Jukobox | Kotkat | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 28.01.2018 | I | Jukobox | Huikeat pojat | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 03.02.2018 | I | Jukobox | Adonis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 04.02.2018 | I | Jukobox | Vaskiluodon Voima | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 11.02.2018 | I | Jukobox | Jarruketju | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 18.02.2018 | I | Jukobox | MPS | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 25.03.2018 | I | Jukobox | BP Oilers | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.04.2018 | I | Jukobox | Suvilahti Sport Academy | 1 | 3 | 4 | 0 |
| 14 ottelua | 5 | 6 | 11 | 6 |
|
| 2018-2019 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 02.12.2018 | SM A | Jukobox | TMM | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27.01.2019 | SM A | Jukobox | Juxers | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2 ottelua | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
| 2019-2020 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 14.12.2019 | I C | Jukobox | 4x4 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 04.01.2020 | I C | Jukobox | Victorious Secret | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 ottelua | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
| 2022-2023 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 30.10.2022 | E | Jukobox | Hurriganes Old Boys | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.10.2022 | E | Jukobox | C-Suksi | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.11.2022 | E | Jukobox | SBC | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.11.2022 | E | Jukobox | SW Team | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 17.12.2022 | JS 4 | Jukobox | Kikka 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11.02.2023 | JS 4 | Jukobox | C-Suksi | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 11.02.2023 | JS 4 | Jukobox | SB Tete | 2 | 1 | 3 | 0 |
| 18.02.2023 | JS 4 | Jukobox | Suvilahti Sport Academy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.03.2023 | JS 2/4 | Jukobox | C-Suksi | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 18.03.2023 | JS 2/4 | Jukobox | Palace | 0 | 1 | 1 | 12 |
| 01.04.2023 | JS 2/4 | Jukobox | SB Tete | 2 | 1 | 3 | 0 |
| 01.04.2023 | JS 2/4 | Jukobox | Hurriganes Old Boys | 0 | 1 | 1 | 2 |
| 02.04.2023 | JS 2/4 | Jukobox | TMM | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 13 ottelua | 9 | 6 | 15 | 14 |
|
| 2023-2024 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 05.11.2023 | B | Ice Dogs | SBC | 0 | 0 | 0 | 22 |
| 05.11.2023 | B | Jukobox | SW Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.11.2023 | B | Ice Dogs | SB Tete | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 02.12.2023 | B | Ice Dogs | Vaasa Legends | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.12.2023 | B | Ice Dogs | Suvilahti Sport Academy | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 14.01.2024 | B | Ice Dogs | Jukobox | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 28.01.2024 | B | Ice Dogs | SB Haloo | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 04.02.2024 | B | Ice Dogs | TMM | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 09.03.2024 | B | Ice Dogs | Hurriganes Old Boys | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 06.04.2024 | B | Ice Dogs | Saunapojat | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 06.04.2024 | B | Ice Dogs | Juxers | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 14.04.2024 | B | Ice Dogs | SW Team | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 12 ottelua | 3 | 4 | 7 | 22 |
|
| 2024-2025 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 27.10.2024 | AL A | Ice Dogs | Saunapojat | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 03.11.2024 | AL A | Ice Dogs | SBC | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.11.2024 | AL A | Ice Dogs | Kikka 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15.12.2024 | AL A | Ice Dogs | Kuitukeijot | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 04.01.2025 | JS3 | Ice Dogs | Jukobox | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 ottelua | 1 | 1 | 2 | 0 |
|
| Yhteensä 81 ottelua | 40 | 36 | 76 | 48 |
TAKAISIN