| 1998-1999 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 10.10.1998 | I B | Challengers Jr | Donna Night | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 24.10.1998 | I B | Challengers Jr | Roadrunners | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25.10.1998 | I B | Challengers Jr | Rectum Rockers | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 14.11.1998 | I B | Challengers Jr | VSBS | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15.11.1998 | I B | Challengers Jr | FC Skåne | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.11.1998 | I B | Challengers Jr | Wunder Team | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 09.01.1999 | I AL | Challengers Jr | Filicia | 0 | 1 | 1 | 2 |
| 24.01.1999 | I AL | Challengers Jr | Vacks | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 06.02.1999 | I AL | Challengers Jr | Press Team | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 06.02.1999 | I AL | Challengers Jr | Tervajoen Tiikerit | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 07.02.1999 | I AL | Challengers Jr | NRJ | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 11 ottelua | 0 | 4 | 4 | 10 |
|
| 1999-2000 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 10.10.1999 | II B | Challengers Jr | Kemira Vastus | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16.10.1999 | II B | Challengers Jr | Vacks | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 17.10.1999 | II B | Challengers Jr | VACON | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 24.10.1999 | II B | Challengers Jr | Mousetrap | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 14.11.1999 | II B | Challengers Jr | Team Jenkka | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.12.1999 | II B | Challengers Jr | Vaasa Tornados SC | 0 | 1 | 1 | 2 |
| 08.01.2000 | II B | Challengers Jr | Kustaala-88 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 05.02.2000 | II YL | Challengers Jr | Klockers | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.02.2000 | II YL | Challengers Jr | VSK | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.03.2000 | II YL | Challengers Jr | Press Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 ottelua | 1 | 2 | 3 | 6 |
|
| 2007-2008 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 22.09.2007 | II A | Charpaasit | Juxers | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.09.2007 | II A | Charpaasit | Dahl's Brothers | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 14.10.2007 | II A | Charpaasit | Kemira Vastus | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 18.11.2007 | II A | Charpaasit | Primo Finland | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15.12.2007 | I K B | Charpaasit | RR Boys | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 10.02.2008 | I K B | Charpaasit (MV) | Penalty Box | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.04.2008 | I K B | Charpaasit | Mousetrap | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 7 ottelua (1 maalivahtina) | 2 | 2 | 4 | 0 |
|
| 2008-2009 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 15.11.2008 | II B | Charpaasit (MV) | SBS Lightning | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16.11.2008 | II B | Charpaasit (MV) | SB MuFF | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 ottelua (2 maalivahtina) | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
| 2011-2012 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 27.11.2011 | SM | Lepatiittos (MV) | Bestis Team | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27.11.2011 | SM | Lepatiittos (MV) | Masters | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.02.2012 | SM | Lepatiittos | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.02.2012 | SM | Lepatiittos (MV) | Jukobox | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.03.2012 | SM | Lepatiittos (MV) | SB Defend | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17.03.2012 | SM | Lepatiittos (MV) | FC Paronit | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17.03.2012 | SM | Lepatiittos (MV) | Wasa Devils | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.05.2012 | SM PP | Lepatiittos (MV) | SUSI | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.05.2012 | SM PP | Lepatiittos (MV) | Team Amerikaarto | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 9 ottelua (8 maalivahtina) | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
| 2012-2013 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 23.09.2012 | SM | Lepatiittos (MV) | SBS Lightning | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.09.2012 | SM | Lepatiittos (MV) | Juxers | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.09.2012 | SM | Lepatiittos (MV) | Team ZERO | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.09.2012 | SM | Lepatiittos (MV) | Wasa Devils | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 04.11.2012 | SM | Lepatiittos (MV) | Team Amerikaarto | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25.11.2012 | SM | Lepatiittos (MV) | SUSI | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.01.2013 | SM | Lepatiittos (MV) | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 ottelua (7 maalivahtina) | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
| 2013-2014 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 15.09.2013 | I A | SB Defend | Juxers | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 06.10.2013 | I A | SB Defend | Lepatiittos | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13.10.2013 | I A | SB Defend | Masters | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 03.11.2013 | I A | SB Defend | FC Paronit | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.04.2014 | I A | SB Defend | Paitsio | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 ottelua | 1 | 0 | 1 | 0 |
|
| 2015-2016 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 17.10.2015 | II A | Huikeat pojat (MV) | Fujitsu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.10.2015 | II A | Huikeat pojat (MV) | Team Wasa Hifi | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 12.12.2015 | II A | Huikeat pojat (MV) | MPS | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 09.01.2016 | II A | Huikeat pojat (MV) | Primo Finland | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16.01.2016 | II A | Huikeat pojat (MV) | K17 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 13.02.2016 | II A | Huikeat pojat (MV) | SB FireBall | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 19.03.2016 | II T | Huikeat pojat (MV) | SB Sepänkylä | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 ottelua (7 maalivahtina) | 2 | 1 | 3 | 0 |
|
| 2017-2018 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 03.12.2017 | I | Vaskiluodon Voima (MV) | Masters | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28.01.2018 | I | Vaskiluodon Voima (MV) | Kotkat | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 04.02.2018 | I | Vaskiluodon Voima (MV) | Jukobox | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11.03.2018 | I | Vaskiluodon Voima (MV) | MPS | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 ottelua (4 maalivahtina) | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
| 2018-2019 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 09.12.2018 | SM A | Vaskiluodon Voima (MV) | Bandatossut | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 20.01.2019 | SM A | Vaskiluodon Voima (MV) | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27.01.2019 | SM A | Vaskiluodon Voima (MV) | TMM | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.02.2019 | SM A | Vaskiluodon Voima (MV) | Masters | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.02.2019 | SM A | Vaskiluodon Voima (MV) | Jukobox | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10.03.2019 | SM JS B | Vaskiluodon Voima (MV) | Wasa Devils | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17.03.2019 | SM JS B | Vaskiluodon Voima (MV) | SUSI | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.03.2019 | SM JS B | Vaskiluodon Voima (MV) | El Toros | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 ottelua (8 maalivahtina) | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
| 2019-2020 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 13.10.2019 | I C | Vaskiluodon Voima (MV) | Kikka 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.11.2019 | I C | Vaskiluodon Voima (MV) | Pidöls | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16.11.2019 | I C | Vaskiluodon Voima (MV) | Brändö Flyers | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.11.2019 | I C | Vaskiluodon Voima (MV) | Hurriganes Old Boys | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.01.2020 | I C | Vaskiluodon Voima (MV) | K17 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.01.2020 | I C | Vaskiluodon Voima (MV) | Victorious Secret | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.01.2020 | I C | Vaskiluodon Voima (MV) | Jukobox | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 16.02.2020 | I JL C | Vaskiluodon Voima (MV) | Kappelin Pimut | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 ottelua (8 maalivahtina) | 0 | 2 | 2 | 0 |
|
| 2021-2022 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 24.10.2021 | A | Vaskiluodon Voima (MV) | MPS | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 07.11.2021 | A | Vaskiluodon Voima (MV) | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13.11.2021 | A | Vaskiluodon Voima (MV) | Masters | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.11.2021 | A | Vaskiluodon Voima (MV) | El Toros | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.12.2021 | A | Vaskiluodon Voima (MV) | Jarruketju | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.12.2021 | A | Vaskiluodon Voima (MV) | SUSI | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.12.2021 | A | Vaskiluodon Voima (MV) | Mousetrap | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.01.2022 | A | Vaskiluodon Voima (MV) | Kotkat | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.02.2022 | JS 1 | Vaskiluodon Voima (MV) | SUSI | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13.03.2022 | JS 1 | Vaskiluodon Voima (MV) | El Toros | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.03.2022 | JS 1 | Vaskiluodon Voima (MV) | Kotkat | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27.03.2022 | JS 1 | Vaskiluodon Voima (MV) | Brändö Flyers | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10.04.2022 | JS 1 | Vaskiluodon Voima (MV) | SB Sepänkylä | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.04.2022 | JS 1 | Vaskiluodon Voima (MV) | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.05.2022 | PP | Vaskiluodon Voima (MV) | Mighty Swans | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14.05.2022 | PP | Vaskiluodon Voima (MV) | El Toros | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 ottelua (16 maalivahtina) | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
| 2022-2023 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 16.11.2022 | C | Vaskiluodon Voima (MV) | Dynamo Kaabi | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.11.2022 | C | Vaskiluodon Voima (MV) | Palace | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.11.2022 | C | Vaskiluodon Voima (MV) | MPS | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.12.2022 | JS 2 | Vaskiluodon Voima (MV) | Juxers | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.12.2022 | JS 2 | Vaskiluodon Voima (MV) | Mighty Swans | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29.01.2023 | JS 2 | Vaskiluodon Voima (MV) | NAJS | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.02.2023 | JS 2 | Vaskiluodon Voima (MV) | MPS | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.02.2023 | JS 2 | Vaskiluodon Voima (MV) | Brändö Flyers | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.03.2023 | JS 2/2 | Vaskiluodon Voima (MV) | MPS | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16.04.2023 | JS 2/2 | Vaskiluodon Voima (MV) | Kappelin Pimut | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.04.2023 | JS 2/2 | Vaskiluodon Voima (MV) | Onki Vaa Kerro | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29.04.2023 | PP | Vaskiluodon Voima (MV) | Masters | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29.04.2023 | PP | Vaskiluodon Voima (MV) | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 ottelua (13 maalivahtina) | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
| 2023-2024 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 18.11.2023 | A | Vaasan Voima (MV) | Kippis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.12.2023 | A | Vaasan Voima (MV) | Onki Vaa Kerro | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 10.12.2023 | A | Vaasan Voima (MV) | Brändö Flyers | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 13.01.2024 | A | Vaasan Voima (MV) | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 09.03.2024 | A | Vaasan Voima (MV) | El Toros | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14.04.2024 | A | Vaasan Voima (MV) | Dynamo Kaabi | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27.04.2024 | PP | Vaasan Voima (MV) | El Toros | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 ottelua (7 maalivahtina) | 0 | 3 | 3 | 0 |
|
| 2024-2025 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 11.01.2025 | JS2 | Vaasan Voima (MV) | TSM Wasa | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13.04.2025 | PP | Vaasan Voima (MV) | Kikka 2000 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 2 ottelua (2 maalivahtina) | 1 | 1 | 2 | 0 |
|
| 2025-2026 | Sarja | Joukkue | Vastustaja | M | S | P | JM |
| 02.11.2025 | YL B | Vaasan Voima (MV) | Syndicate | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.11.2025 | YL B | Vaasan Voima (MV) | Mighty Swans | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.12.2025 | YL B | Vaasan Voima (MV) | El Toros | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11.01.2026 | JS K | Vaasan Voima (MV) | El Toros | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25.01.2026 | JS K | Vaasan Voima (MV) | SBC | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 07.03.2026 | JS K | Vaasan Voima (MV) | Hurriganes Old Boys | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.03.2026 | JS K | Vaasan Voima (MV) | Victorious Secret | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 22.03.2026 | JS K | Vaasan Voima (MV) | TMM | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29.03.2026 | PP | Vaasan Voima (MV) | TSM Wasa | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 ottelua (9 maalivahtina) | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
| Yhteensä 125 ottelua (92 maalivahtina) | 7 | 18 | 25 | 16 |